FUNDA'NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

18 Eylül 2020 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Yeniay fazında ilerleyen Ay, günü Terazi burcunun evinde geçiriyor. Güne güzellik, zarafet ve zevk arzularımızı artırıcı enerjiler veriyor. Dün gerçekleşen Yeniay’ın da enerjisi ile İş görüşmeleri, bağlantıları ve iş toplantılarımız için uygun bir gün zira olayların gidişatını olumlu yöne çevirebiliriz. Ticari ortaklıklar, tanıtım, görsel amaçlı sunumlara fikirlerimizle, yön verebilir arabuluculuk rolü üstlenebiliriz.

Ayrıca, gezmek, dolaşmak, alışveriş yapmak ve eğlenmek gibi sosyal aktivitelerden faydalanma isteğimiz ağır basabilir. İkili ilişkilerimizi de geliştirme yollarına girebiliriz.

 

 

Günün ilk yarısı Ay-Şiron karşıtlığı etkili oluyor. Duygusal olarak hassasiyetimiz artabilir, incinme- incitmeye meyilli davranabiliriz. Bu geçiş, geçmişte yaptığımız hataların ve kendimizde gördüğümüz eksikliklerin, farkına varmamıza neden olabilir. Görüş açımızı değiştirmek, farklı çözüm yolları bulmak ve hatalarımızı kabul ederek, iyileştirme yönünde kararlar alabiliriz.

Ayrıca başkalarına tavsiyeler vermek ya da fikir danışmak açısından da bu enerjiden faydalanabiliriz.

 

Akşam saatlerine doğru ise Ay-Venüs atmışlığı ile Keyifli, mutlu  ve birbirimize karşı dürüst olacağımız enerjiler getiriyor. Finansal işlerimizi ilerletmek, karşılıklı olarak yararlı bir görüşme veya anlaşmaya varmak için bu enerjiden faydalanabiliriz. Zevkler normalden daha fazla ilgi çekici olabilir. Dolayısıyla tanıdık ve güvenilir bulduklarımızla huzur ve memnuniyet bulacağımız sosyal ortamlarda bulunabiliriz. Romantik yaşantımızda ise, karşılıklı uyum ve takdir yaratma fırsatları bulabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

Eskişehir Web Tasarım