FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

6 Kasım 2020 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Yengeç burcunun evinde ilerliyor. Hassas duygularla güne başlıyoruz. Ana yaşam enerjimiz, evimiz, ailemiz ve vatanımızla alakalı durumlar ön plana çıkıyor. Çalışmalarımız dışında hafta sonumuzu, ailemizle geçirmek, evimizde olmak, sevdiklerimizi, koruyup kollamak, pişirip beslemek gibi gelenekselliğimize çekilmenin yollarını bulmaya çalışacağız.

 

Sabah saatlerinde Ay, güneş ile uyumlu Mars ile uyumsuzluk sağlıyor. Motive olduğumuz konulara ve belki de iddialı bir şeyi başarmaya yönelik güçlü bir arzu duyabiliriz. Yapılması gereken şeyler veya yapılacak en iyi şey hakkında gücümüzü göstermek isteyebiliriz. Yinede sorunlar, memnuniyetsizlikler ve çekişmeler ortaya çıkabilir. Bu zaman diliminde duygularımızı olumlu yönde tutmaya çalışmalı sabırlı hareket etmeliyiz.

 

Gün ortası Ay-Neptün trinesi etkili oluyor. Faaliyet gösterdiğiniz her alanda sezgilerinizin yardımıyla verim sağlayabiliriz. Hayallerimiz, ruhsal ve romantik ihtiyaçlarımız için planlar geliştirebiliriz.

 

Akşam ve gece boyunca Ay-Jüpiter, Plüton ve Satürn karşıtlıklarını etkinleştiriyor. Bu transit ilişkilerde gerilimlere ve sorunlara neden olabilir. Dolayısıyla Evinizdeki atmosferi iyileştirmek, dengelemek ve işleri daha kolay hale getirmek için fazladan yol kat etmemiz gerekebilir sevgili dostlar.

 

Günün gezegen hareketinde Merkür-Satürn karesi etkili oluyor. Bu geçiş endişe, kaygı ve karamsar enerjiler getiriyor. Planlarımızı veya çalışmalarımızı sürdürürken engeller, gecikmeler ve kısıtlamalarla karşılaşabiliriz. Üstlerimiz veya çalışma arkadaşlarımızın sempati ve anlayışsız tutumları bizi yorabilir. Dolayısıyla bilgi ve yönetim becerimizi kullanarak zorlukların üstesinden gelebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

Eskişehir Web Tasarım