FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

4 Kasım 2020 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay İkizler burcunun evinde ilerliyor. Güne meraklı ve iletişimsel olacağımız enerjiler veriyor. Kendimizle ilgili konularla ilgilenmek, farklı birkaç görevi halletmek isteyebiliriz. Sosyalleşmek, sevdiklerimiz ile bağlantılar kurmak, onlarla sohbet etmek ve gündemdeki son olayları takip etmek arzusu da duyabiliriz.

 

İster iş, ister arkadaşlık ile kendimizi geliştirme çabası veya ilişki olsun bu bir sonraki seviye taşımak adına günün ilk yarısını değerlendirebiliriz. Zira günün ikinci yarısı Ay boşluğa giriyor.

 

Gün ortasından sonra Ay-Merkür trinesi etkinleşiyor.  İletişim ve bilgi alışverişlerimiz hız kazanabilir, giriştiğimiz işlerde daha iyi organize olabilir, daha iyi sonuçlar alabiliriz. Görüşmeler, yazışmalar, seyahat, eğitim, ticaret alanlarındaki işlerimizde pratik çözümler üretebiliriz. Veya yakın çevremiz, kardeşlerimiz ile ilgili konu ve sorunları paylaşma eğilimin de olabiliriz.

 

Ay saat 16.49 da boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor. Önemli şeyler yapmak, kendimizi biraz açığa çıkarmak ve küçük sorunların ve farklılıkların üstesinden gelmek için bu zaman diliminde ısrarcı olmamaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Duygularımızı ve arzularımızı doğrudan ifade etmek yerine, daha düşünceli ve dikkatli davranmanın da faydasını görebiliriz. Rutin işlerimizle ilgilenmek, planlar yapmak veya sorunları çözmeye odaklanmak için bu enerjiyi değerlendirebiliriz.

 

Günün ilerleyen saatlerini keyif aldığımı uğraşlarla ilgilenmek, sevdiklerimiz ve yakınlarımızla keyifli ve huzurlu zaman geçirmek, dini ve manevi görevlerimizi yerine getireceğimiz çalışmalar yaparak geçirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

Eskişehir Web Tasarım