FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

26 Ekim 2020 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Balık burcunun evinde ilerliyor. Güne şefkatli, hassas ve cömert olabileceğimiz enerjiler veriyor. Faaliyetlerimizin manevi boyutlarını veya yaratıcı unsurlarını görme olasılığımız daha yüksek olacağı bir gün. Hayatımızdaki olumlu ve destekleyici şeylere odaklanmak bugün moralinizi yüksek tutmamızı da sağlayabilir.

Aynı zamanda duygusal açıdan kendimizi iyi hissetmek için bir konunun daha derinlemesine inmek isteyebiliriz. Sağlıkla ilgili mevzularımızı da halletmek adına iyi bir zamandır.

 

Ay-Merkür ve Güneş uyumlulukları ile Günün ilk yarısına etkili oluyor. Bu  enerjiler ilişkiler kurmak, yaratmak ve paylaşmak için biraz daha rahat ve iç açıcı olabilir.

İşimiz, kamusal yaşamımız, hedefleriniz ve sorumluluklarımızı akıcı bir şekilde iletme sağlayabileceğimiz koşullar hâkim. Yeni fikirler yaratmak, farlı olan yeni bir şey yapmak, etkili ve güven sağlayacağımız gelişmeler oluşabilir. Hem doğrudan hem de dolaylı olarak destek alıp-vermede çok etkili olabileceğinden, otorite figürlerinin rahat desteklerini alabiliriz.

 

Günün ikinci yarısı Ay-Uranüs atmışlığı etkili oluyor. Bu zaman diliminde bizi engelleyen rutinlerden kurtulmayı kolaylaştıracak alışılmadık veya orijinal yaklaşımlar kullanarak işimizi ilerletmeye çalışabiliriz. Arkadaşlarımızla ve grup etkinliklerimizle daha fazla ilgilenmek isteyebiliriz. Bize en yakın olanlarla daha fazla birlik arayışında proaktif olmak etkili sonuçlar verebilir.

Ayrıca ev veya büromuzdaki Elektik ve elektronik eşyalarımızın bakım ve onarımlarını yaptırabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

Eskişehir Web Tasarım