FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

21 Ekim 2020 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Yay burcunda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde Güneş atmışlığını etkinleştirdikten hemen sonrasında saat 06.38de boşluğa giriyor. Ve saat 09.44 Oğlak burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki gün boyunca planlı, projeli, disiplinli ve hızlı bir çalışma temposu içinde girebiliriz. İrade gerektiren konulara da daha fazla dikkatimizi verebiliriz.

 

Ay, günün temel açısını akşam ilerleyen saatlerde Merkür atmışlığı ile etkinleştiriyor. Sevdiklerimiz veya ev ortamınızda daha fazla zaman geçirme ihtiyacı uyandırabilir.

 

Günün gezegen hareketi ise Venüs-Plüton trinesi etkili oluyor. İş, aşk ve maddi konularda yeni olmuşumlar ve atılımlar yapmanın, yeni sorumluluklar almanın tam zamanıdır. İlişkilerinizde duygusal ve fiziksel istekleriniz ve özlem duyduğunuz anların güçleneceği birkaç gün olacaktır.  

Malî konularda bazı fırsatlarla karşılaşabilir, finansal önceliklerinizi yeniden organize edebilirsiniz.

Şimdi başlatılan finansal projeler veya yatırımlar büyük bir başarı potansiyeline sahip olabilir. İnsanlar üzerinde olumlu etkiler bırakacağınızdan projelerinizi, planlarınızı desteklemeye ikna edebilirsiniz.

Ortaklık ticaret ve pazarlama alanlarında çabalarınızın karşılığında olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz.

Hayata dair görüşlerinizi Tamamen değiştiren deneyimler yaşayabilir yada insanlarla tanışabilirsiniz.

Bu dönem Bekârlar gizli hayranınız bir anda karşınıza çıkıp size olan aşkını itiraf edebilir, yada siz uzun zamandır açılmak istediğiniz birine duygunlarınızı açmanız açısından mükemmel bir zaman.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.

Eskişehir Web Tasarım