FUNDA’NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

19 Ekim 2020 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay saat 07.43 de Yay burcunun evine giriş yapıyor.  Güne, anlayış, mizah ve bilgelik geliştirebileceğimiz enerjiler veriyor. Dünyaya bakış açımızı genişletirken, başkalarına karşı da şefkatimiz artacaktır.

Planlarımız konusunda çok heyecanlı olsak da, daha büyük ayrıntıları abartmaya veya kaçırmaya meyilliyiz olabiliriz.

 

Günün tek bağlantısı Ay, Şiron trinesi ile günün ikinci yarısı etkili oluyor. Şefkatli, merhametli ve bağışlayıcı enerjiler içermekte. Bilinçaltınızdaki negatif kayıt ve korkular açığa çıkabilir. Yaşamanıza olumsuzluklara neden olan ve size ters gelen bazı olay, kavramlar ve insanlarla yüzleşip onları affederek yaralarınızı iyileştirebilirsiniz.

Hayatımızdaki karmaşıklığı ve ciddiye almamız gereken alanları gözden geçirebilir ve kendimizi güçlendirebiliriz sevgili dostlar.

 

Günün gezegen hareketinde ise Jüpiter- Mars ile kare, Venüs ile trine açılarını etkinleştiriyor. Yılın en şanslı günlerinden biri olsa da diğer taraftan bu teşvik edici enerjiden yararlanmanın en iyi yolu, biraz öngörü ve strateji kullanmaktır.

Yatırım ve finansal konularda tasarruf planları geliştirebilirsiniz. Banka işleriniz yada ihtiyacınız olan Borç alıp-vermek gibi konularda her zamankinden daha tedbirli hareket etmekte fayda var. Gereksiz riskler almamalısınız. Özellikle yeme-içme ve savurganlık derecesinde satın alımlardan kaçınmalısınız.

Hanımlar kendiniz için bakım, botox, dolgu gibi uygulamaları yaptırmak ne kadar destekleyici bir enerji olsa da Merkür’ü de göz önünde bulundurarak düz hareketine dönmesini (3 Kasımdan sonraya )beklemek en iyi olabilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.

Eskişehir Web Tasarım