FUNDA'NIN GÖKYÜZÜ GÜNLÜĞÜ

21 Eylül 2020 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş gününe Akrep burcunda ilerleyen Ay ile başlıyoruz. Güç ve disiplin gerektiren işlerimizde kendimizi daha fazla gösterme isteği ve ihtiyacı duyabiliriz.

 

Günün ilk yarısı Ay-Plüton ve ediyor. İş ve özel konularda harcayacağımız emeğin karşılığını alabiliriz. Bayan figürlerin desteğini almak için ve duygusal alışkanlıkların, geçmiş şartlanmaların üstesinden geleceğimiz farkındalıklar geliştirebileceğimiz bu enerjiden faydalanabiliriz.

 

Günün ikinci yarısı Ay- Satürn ile uyumlu bağlantısını gerçekleştiriyor. Kontrollü verimlilik ve disiplin ile plan ve hedeflerimizi her zamankinden daha kolay bir şekilde ilerletebiliriz. Fikirlerimiz ve girişimlerimizde yetkili ve otorite konumundaki kişilerin onayını alabiliriz.

 

Akşam saatlerinde Olumlu ve akıcı ilerlemeler kaydedeceğimiz Güneş ile atmışlık bağlantısını etkinleştirdikten sonra Saat 21.13–22.33 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yay burcunun evine giriş yapıyor.

 

Günün gezegen hareketinde Merkür –Plüton karesi etkinleşiyor. Bir kaç gün motivasyon düşüklüğü ve huzursuz bir zihin yükleyecek. Saplantılı konular veya konuşmalar, fikir değişiklikler, İlgilendiğiniz olay konular ve kişiler size sıkıcı ve zor gelecektir. İş ve özel ilişkilerde güven ihanetleri ve bilgilerin kötüye kullanımına yol açabilecek olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çalışma hayatınızdaki bazı rakipleriniz hata ve yanlışlıklarınızı bulmak açık yakalamak ve bir şekilde sizi tuzağa düşürme eğiliminde olabilirler. Gerekenden daha fazla enerji harcamamak adına planlı hareket etmelisiniz.

Ayrıca, hükümet yetkilileri, muhalefet arasında güç mücadeleleri, hukuksal alanlarda görevli, savcı, hâkim ve avukatları ilgilendiren olay ve kavramlar açığa çıkabilir. Ulaşımda, kalabalık yerlerde yada mekanlarda kriz yaratabilecek sözlü tacizler ve tartışmalardan uzak durmanız da faydalıdır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.

Eskişehir Web Tasarım