ÜNİVERSİTELİ KADINLARDAN EGC’YE KUTLAMA ZİYARETİ

Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Şubesi, 24 Temmuz Türk Basınından Sansürün kaldırılışının 114. Yıldönümü nedeniyle Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

27 Temmuz 2022
Haberi paylaş :

Ziyarette Başkanı Yılmaz Karaca ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen Dernek Başkanı Nuran Yenilmez, gazetecilerin Basın Bayramı’nı kutladı. Yenilmez, ‘‘58 bursiyer öğrencimizin arasında meslektaşlarınızda var, yaz olması nedeniyle burada değiller, gönül isterdi ki meslektaşlarınızla da bir arada gelelim. Onlara her zaman sizleri örnek gösteriyoruz. Bu son dönemdeki basınla ilgili yapılan haksızlıkları yakından takip ediyoruz. Bu anlamda biz dernek olarak yanınızdayız. Öğrencilerimiz ve üyelerimizle beraber el ele verip aynı yolda gideceğiz diyorum. Tekrar bayramınız kutlu olsun” dedi.

EGC Başkanı Yılmaz Karaca da nazik ziyaretleri için Yenilmez’e teşekkür ederek, ‘‘Biz gerek cemiyetlerimiz gerek basın mensupları olarak bugünü bir bayram değil dayanışma günü olarak kutluyoruz ve kutlamaya devam edeceğiz. Gazeteci hür olana kadar ve istediği haberi yapabildiği zamana da dayanışma günü olarak kutlayacağız’’ şeklinde konuştu.


YORUMLAR

Henüz bu haber için bir yorum yapılmamış.

SİZDE YORUM YAPIN


EN SON HABERLER


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Eskişehir Web Tasarım