OYTUN SÜLLÜ ES ES'E BAŞKAN OLMALI

Mesut Hoşcan döneminde kulübün Avukatı olan aynı zamanda da menajerlik yaparak tecrübe kazanan milletvekili Jale Nur Süllü’nün oğlu Yılmaz Büyükerşen ve Ahmet Ataç tarafından evlat gibi sevilen Oytun Süllü’nün bu görevi en iyi şekilde yapacağına inanıyor ve öneriyoruz.

 

Her geçen gün yok olmaya doğru sürüklenen Eskişehirspor yine sahipsiz kalmakla burun buruna, ehliyetsiz ve liyakatsız kişilerin elinde oyuncak olan Eskişehirspor’un kurtulması, etkili ve tecrübeli bir adayla mümkün olacaktır. Bunu da Milli İrade spor servisi olarak ışık tutarak öneriyoruz. Oytun Süllü aday olmalıdır.

08 Haziran 2021
Haberi paylaş :

NEDEN OYTUN SÜLLÜ

 Daha önceki yıllarda gerek Eskişeirspor’un avukatlığını yapan gerekse menajerler ile yakın ilişkisi olması nedeniyle büyük bir tecrübeye sahip. Avukat Oytun Süllü, spor hukuku mevzuatına da hakim durumda. Bunun yanında annesi milletvekili Jale Nur Süllü, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a da yakınlığıyla biliniyor. Sahipsiz Eskişehirspor’a Milli İrade spor servisi olarak Oytun Süllü’yü başkan adayı olarak teklif ediyoruz. Oytun Süllü, Eskişehirspor’un en güç ve zor döneminde bir ekip oluşturarak Cuma günü yapılacak kongrede yönetimi devralmalı, binlerce Es-Es taraftarını rahatlatmalıdır.

 

 


YORUMLAR

Henüz bu haber için bir yorum yapılmamış.

SİZDE YORUM YAPIN


EN SON HABERLER


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Eskişehir Web Tasarım