GİDEN GİDENE

Transfer tahtasını açamayan Eskişehirsporda üç futbolcudan sonra bir ayrılık da dün yaşandı. Bilal Ceylan dün tesislerde takım arkadaşları ile vedalaşarak şehirden ayrıldı. 

31 Ocak 2021
Okunma sayısı : 518
Haberi paylaş :

Bilal Ceylan Beşiktaş'a transfer oldu. Dün takım arkadaşlarıyla tesislerde vedalaşan genç oyuncu şehirden ayrılarak Beşiktaş'ın yolunu tuttu. Transfer tahtasını açamayan, birde üstüne üç oyuncusunu kaybeden Eskişehirspor'da bir ayrılık daha yaşandı.Ligde zor günler geçiren siyah kırmızılı takımda Bilal'in sezon sonunu bekletilmeden gönderilmesi tepkilere neden oldu. Kadroyu iyice zayıflatan yönetime tepkiler artıyor. Öte yandan Bilal ayrılık sonrası şu açıklamayı yaptı: "Büyük Eskişehirspor Camiasına,
İnanın hislerimi kelimelere dökmek çok zor, bu yüzden kalbim ve beynim el verdiğince sizlere anlatmaya çalışacağım.
9 yaşında siyah-kırmızılı çubukluyla sahaya adımımı attığımdaki duyguları bugün de aynı heyecanla içimde hissediyorum. Gerek tribünden, gerekse top toplarken hedefim Eskişehirspor formasını üzerimde taşımaktı. Bunu yaparken de terimin son damlasına kadar savaşmaktı. Bugüne kadar hiçbir zaman mücadeleden kaçmadan, bana verilen bu şansı kullanmaya ve bana inananları mahçup etmemeye çalıştım. İçimde kalan tek ukde, olumsuz şartlar sebebiyle bu şanlı taraftarın önünde forma giyememek, sahaya adım attığımda onların nefesini ensemde hissedememek oldu.
Şimdi ise önümde başka bir macera, başka bir yol var. Ben bu yolda yürürken kendimden emin fakat her gün gelişmeye, daha iyi olmaya gidecek şekilde atacağım adımlarımı.
Öncelikle beni yetiştiren aileme, değerli Eskişehirspor Yönetim Kuruluna, altyapıdan itibaren bana güvenen antrenörlerime, bugüne kadar aynı sahayı, aynı masayı, aynı yatağı paylaştığım takım arkadaşlarıma, benim için gece gündüz çalışan ve kalbi Eskişehirspor için atan herkese yürekten teşekkürlerimle…
Unutmayın ki, ayrılıklar da sevdaya dahil. Hoşçakalın."


YORUMLAR

Henüz bu haber için bir yorum yapılmamış.

SİZDE YORUM YAPIN


EN SON HABERLER


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Eskişehir Web Tasarım