29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

ES ES DE KORONOVİRÜS ŞOKU

Eskişehirspor'da koronavirüs şoku... U19 takımında oynayan bir futbolcu Covid-19'a yakalandı.

18 Eylül 2020
Okunma sayısı : 4624
Haberi paylaş :

Eskişehirspor'da koronavirüs şoku... U19 takımında oynayan bir futbolcu Covid-19'a yakalandı. Cuma günü oynanacak Adanaspor maçında top toplayıcı olarak görev alacak futbolcuda pozitif bulgulara rastlanınca altyapı çalışmalarına 14 gün ara verildi. Kulüpte dezenfeksiyon çalışmaları ise artırıldı.
Siyah Kırmızılı kulüpten gelişmeyle ilgili şu açıklamada "Kulüp doktorumuz ve sağlık kurulumuzun raporu doğrultusunda Adanaspor maçında top toplayıcı olarak görev alacak U19 takımı oyuncularımızdan birinde pozitif bulguya rastlanmış; temaslı olan görevli antrenörler ve tesis çalışanlarına uygulanan testlerinin sonuçlarının tamamı negatif çıkmıştır. Dezenfeksiyın çalışmalarımızın sıklığı artırılarak devam etmekte olup altyapı çalışmalarımıza 14 gün, fabrika çalışmalarımıza ise pazartesi gününe kadar önlem amaçlı ara verilmiştir" denildi.
Açıklamada ayrıca "Bundan böyle de kulübümüz, şehrimizin önemli birimleriyle işbirliği yaparak önlemler almaya, evlatlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığını en ön planda tutmaya devam edecektir" ifadelerine yer verildi.  


YORUMLAR

Henüz bu haber için bir yorum yapılmamış.

SİZDE YORUM YAPIN


EN SON HABERLER


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

Eskişehir Web Tasarım