»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
EOSB’da Ortak Akıl Toplantısı
Turkishtime, Halkbank ve Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi iş birliğinde “Ortak Akıl Toplantısı” EOSB Konferans Salonunda gerçekleşti.
27.12.2018

Moderatörlüğünü Altınbaş Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin’in gerçekleştirdiği toplantıya Halkbank İstanbul 1. Bölge Müdürü Hakan Başaran, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Turkishtime Yönetim Kurulu Başkanı Filiz Özkan ve Eskişehir Sanayisine yön veren EOSB firma yetkilileri katıldı. Toplantıda EOSB’nin faaliyetleri, projeleri ve markalaşma süreci üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantının açılış konuşmasını yapan EOSB Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi hakkında detaylı bilgi verdi. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nin sürmekte olduğu en büyük projesi olan Gelişme Alanı hakkında bilgi veren Küpeli “5 milyon metrekarelik gelişme alanı yatırımı ile ilgili bir yandan arazi hazırlık çalışmaları yapılırken, diğer taraftan altyapı yatırımları, mevcut OSB’yle bağlantı yolları çalışmaları da devam etmektedir” diye konuştu. Ortak Akıl Toplantısı’na katılan sanayiciler de Eskişehir sanayisinin ‘Havacılık ve Raylı Sistemler’konusundaki başarılarına dikkat çekerek, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nin markalaşma stratejileri konusunda fikir alışverişinde bulundu.

 
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
8 + 2 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.