»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
Beın Akademi dersleri başladı
Dünyanın sayılı yayıncılık kuruluşlarından beın Medıa Group ile Anadolu Üniversitesi’nin ortaklaşa yürüttüğü “beIN AKADEMİ” programının dersleri Açıköğretim Fakültesi TV Yapım Merkezi’nde başladı.
08.04.2019

Tanışma ve eğitim hakkında bilgilendirme şeklinde geçen ilk derse, eğitimde görev alacak akademisyenler ve öğrenciler katıldı. Çok önemli bir projeye ilk adımı attıklarını ifade ederek sözlerine başlayan Prof. Dr. Erol Nezih Orhon, “Anadolu Üniversitesi ve beIN MEDIA kendi alanlarının lideri olarak, biri medya ve iletişim konusunda Türkiye’nin önde gelen iletişim fakültelerinden birine sahip. beIN ise özellikle spor yayıncılığı alanında dünyada beş kıta ve kırk üç ülkede olmak üzere dünyanın zirvesinde yer alan bir kuruluş. Bu doğrultuda Üniversitemiz ve beIN MEDIA bir araya geldi. Medya ve iletişimle diğer alanlara yönelik olarak mesleki gelişimini tamamlamış, profesyonel meslek uzmanları yetiştirmek ve bu alana ilişkin nitelikli insan gücü ihtiyacına yanıt vermek amacıyla beIN AKADEMİ’yi kurduk. Bu projenin bir parçası olmak isteyen katılımcılar, beIN MEDIA’dan gelecek profesyoneller ve uzmanlar ile Üniversitemiz bünyesinde görev yapan akademisyenlerimizle birlikte verimli bir süreçten geçecekler. Ayrıca katılımcılar, hem Üniversitemizde bulunan stüdyo ve dersliklerde hem de İstanbul’da kapsamlı spor etkinliklerinin gerçekleştiği profesyonel mecralarda uygulama yapma imkanına sahip olacaklar.” dedi. BeIN AKADEMİ’nin küresel bir modele dönüşmesini sağlamayı amaçladıklarını vurgulayan Prof. Dr. Orhon, “Hedefimiz bu modeli Anadolu Üniversitesi ve beIN MEDIA’nın bir projesi olarak üretmek ve aynı zamanda bu projeyi hem ulusal olarak kendi coğrafyamıza hem de uluslararası anlamda dünyaya sunmaktır.” şeklinde konuştu

 
Habere Yorum Yaz
Adınız Soyadınız
E-Mail Adresiniz
Yorumunuz
 
6 + 1 =? işleminin sonucunu rakam ile aşağıya yazınız.
 
   
 

Web sitemiz, yorum ekleyen kişiye ait ip adresi, e-posta adresi ve ad-soyad bilgilerini saklama ve resmi makamlarca istenildiği takdirde bu bilgileri yorumcu onayı alınmaksızın iletme hakkına sahiptir.

Benzer Haberler

Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.