»  YAZARLAR
»  ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
ESKİŞEHİR BASININDA HAREKETLİ GÜNLER
Eskişehir Nöbetçi Eczaneler Listesi
»  ESKİŞEHİR'DE HAVA DURUMU
ESKİŞEHİR
Şikayet Kutusu
Eskişehir'de Sinemalar
Günlük Burçlar
DÜNYA
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Çağlan – Kayapınar, Gerenliler ve Emirdağ Dağınık Köylüleri Derneği üyesi çok sayıda vatandaş ile bir araya geldi.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Kevser Erol’un emekliliği dolayısıyla, Tıp Fakültesi Dekanlığı’nın düzenlediği emeklilik töreni düzenlendi.
Odunpazarı Belediyesi, Yeşil Efendi Konağı Atatürk ile Bir Gün Galerisi’nde ‘Tarih Söyleşileri’ düzenliyor.
CHP PM üyesi ve eski milletvekili Prof. Dr Gaye Usluer, CHP İl Başkanlığına aday olmadığını açıkladı
Tepebaşı Belediyesi tarafından düzenlenecek Meyve Bahçelerinde Budama Teknikleri Eğitimi için kayıtlar başladı.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Bülent Görenek'e "Türk Kalp Vakfı Doç. Dr. Edip Kürklü Tıp Ödülü" verildi.
Tepebaşı Gençlik Spor Kulübü bünyesindeki özel sporcu Göktan Işın, 2. Bölge Yüzme Şampiyonası’nda elde ettiği sonuçlar ile Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.
Ebeveynler teknolojik aletleri kullanırken çocuklara örnek olmalı, özellikle çocukların yanında sürekli telefon veya bilgisayarla zaman geçirmemelidir.
umhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye-Moldova maçı için Yeni Eskişehir Stadyumu'na kurulan LED reklam panolarının kaldırmamasını talep eden taraftarların isteğini kırmayarak stadyuma en kısa sürede yeni LED panoların kurulması talimatını verdi.
Eskişehir'de bir kişinin ölümüyle sonuçlanan trafik kazasıyla ilgili yargılanan sanığa 3 yıl 4 ay hapis ve para cezası verildi.
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, pancar üreticilerine kotalarını dolduramadığı gerekçesiyle milyonlarca lira ceza kesilmesini TBMM gündemine taşıdı. Çakırözer, “ Bu cezalar zaten boğazına kadar borç içindeki çiftçimizi âdeta canından bezdirdi.
Tepebaşı Belediyesi tarafından yoğun ilgi ile gerçekleştirilen Kent & Kültür Söyleşileri’nin konuğu sevilen yazar Latife Tekin olacak.
Öğrenciler NASA'da, astronotlar ile tanışıp gerçek boyutlu uzay simülasyonlarına katılıyorlar.
Türkiye’nin önde gelen cafe/brasserie zincir markası BigChefs, yurt içindeki 48. şubesini Eskişehir’de açtı.
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları, Cahit Atay’ın kaleme aldığı “Sultan Gelin” adlı yeni oyununu önceki gün Eskişehir’in Alpu ilçesinden ve civar mahallelerden gelen vatandaşlar için sahneledi.
Odunpazarı Belediyesi tarafından Hamamyolu’nda bulunan Sanat Köprüsü’nün yakınına yerleştirilen ve insanların içine girip fotoğraf çektirebildiği dev kar küresi büyük ilgi görüyor.
Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, 2018 yılına damga vuran olayları araştırdı. Siyasetten ekonomiye, spordan magazine Türkiye ve dünya gündemine damga vurarak medyanın en çok konuştuğu başlıklar belirlendi.
Kamyonetle kamyon çarpıştı: 3 yaralı
THY'nin Güney Kore'deki ofisinde 13 yıldır çalışan bir kişi, 2005'te sattığı otomobile ait ruhsatın yenilenmemesinden dolayı yediemine çekilip 60 bin liralık otopark ücretiyle karşılaşınca davacı oldu
Ana Sayfa   |   Seri İlanlar   |   Reklam   |   Foto Galeri   |   Şiir Köşesi   |   Künye   |   Önemli Linkler   |   Editörden   |   İletişim
www.eskisehirdehaber.com web sitemizde yer alan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları saklıdır. www.eskisehirdehaber.com'un onayı olmadan bu içeriklerin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması yasaktır.